Simple Cake – Kek i thjeshte

hqdefault 1669 - Simple Cake - Kek i thjeshte

Klikoni ‘Subscribe’ per te ndjekur recetat e reja.. Click ‘Subscribe’ for new recipes.. Bashkohuni ne faqen e facebook,,Facebook Page: https://www.facebook.com/Receta-Gatimi-Nga-Lida–287887077967403/timeline

Rating video: /5

Sumber video: Youtube


Loading...

Tags: #Cake #Simple #thjeshte

author
Author: 
  MEE GORENG UDANG KERING
  My take on Spicy Shrimp Fried Noodles. Mee Goreng Udang Kering. If you
  EXTREM !! CARA ORANG INI MENANGKAP, MEMASAK, DAN MEMAKAN BUAYA
  EXTREM !! CARA ORANG INI MENANGKAP, MEMASAK, DAN MEMAKAN BUAYA Rating video: /5
  Mini Tuna Pizza – Resepi Dough Gebu & Senang
  FULL RECIPE: http://www.gulasage.com/soul-meal/mini-tuna-pizza-recipe-resepi-pizza-mini-tuna Facebook: https://www.facebook.com/gulasage/ Website: http://www.gulasage.com/ Instagram: https://www.instagram.com/gulasage/ Email: gulasage@outlook.com Rating video:
  1. author

   Bozgan Violeta3 years ago

   A nuk ben pa miell misri?

   Reply
  2. author

   Mina Bahtijari3 years ago

   h

   Reply
  3. author

   DORI D3 years ago

   Une e bera kete recete tani dhe me doli fantasike ! Ishte hera ime e pare qe bera kek dhe mbeta e kenaqur me rezultatin ! Ju faleminderit 🙂

   Reply
  4. author

   Anjeza Anja3 years ago

   une e bera kete kekin pa i hedhur cipeza limoni fare por me doli extra flm shume

   Reply
  5. author

   Gentjan Gjozi3 years ago

   po ta besh kekun me forma ben

   Reply
  6. author

   Eliza Zymberi3 years ago

   recetat e juaja jane shum tmira dhe gjithashtu i pregaditni shum paster!
   ps. komplimenti ☺sa bukur flisni ☺

   Reply
  7. author

   SnowPIG 7773 years ago

   TOP KEK.

   Reply
  8. author

   Lahu Lahu3 years ago

   miell misri i bluar imet apo ashtu i trash ?

   Reply
  9. author

   Ilir Mata3 years ago

   te lumshin duart faleminderit

   Reply
  10. author

   Artan Baushi3 years ago

   po ta vendosesh ne nje tepsi normale ben

   Reply
  11. author

   Leni Ylli3 years ago

   abon mizer te barll flmm nak kosova

   Reply
  12. author

   hugitoutbro 993 years ago

   na hapi oreksin

   Reply
  13. author

   Prendi Myrteli3 years ago

   shum i mir dhe i thjesht telumshin duart

   Reply

  Leave a reply "Simple Cake – Kek i thjeshte"